Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cesta za zvířecím rádcem

Vyberte si klidnou část dne, ať už pozdě večer nebo brzy ráno ještě před rozbřeskem nebo kdykoli jindy – to záleží na Vás. Začněte s meditací. Pokud již máte nějakou oblíbenou meditaci, tak ji proveďte, pokud ne, představte si například, jak jdete cestou v krajině, která se Vám líbí. Vnímejte, jako byste dýchali čerstvý vzduch, slyšeli zvuky té krajiny. Poté si představte klidné místo, kde se chcete setkat se svým duchovním průvodcem. V duchu ho pak požádejte, otevřeně ale s pokorou, o pomoc a radu. Vyčkejte, až se objeví.

Vezme na sebe nejspíš podobu nějakého zvířete. Nečekejte však hned medvěda nebo tygra, může to stejně tak být brouk nebo vrabec. Tady je dobré mít na mysli, že každé zvíře má v nějakém ohledu velkou sílu. Brouk má odolný chitinový krunýř, vrabec se zas všude prosmýkne nepozorován.

Až přijde, mluvte s ním jako s přítelem. Sdělte mu svoje problémy a požádejte ho o pomoc. Buďte upřímní a mějte ho v úctě.

Na konci rozhovoru mu poděkujte a pomalu se vraťte zpět na cestu a ukončete meditaci.

Při této příležitosti se hodí poznamenat, že je potřeba si všímat událostí ve všedním životě, znamení a symbolů. Co tím mám na mysli: Je možné, že se vám třeba bude zdát o vráně a další den ji na vycházce v parku najednou uvidíte. Na co jste při tom mysleli? Kde ta vrána sedí? Nechce Vám dát nějakou odpověď?

Je docela dobře možné, že ano.

 

Mnoho neuvěřitelných zážitků Vám s úctou přeje

 

Vaše

 

LadyKopřivA